Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у Національному заході для формування QA POOL від Української асоціації студентів (13.03.2021, онлайн)

13 березня 2021 року відбувся Національний захід з формування QA POOL - Національного об'єднання студентських експертів.

До заходу долучились близько 40 учасників.

Захід організовано Українською асоціацією студентів задля залучення студентства до розбудови системи забезпечення якості вищої освіти в Україні відповідно до підходів Європейського простору вищої освіти, зокрема ESG.

Спікерами заходу стали Микита ЄВСТІФЕЄВ — заступник керівника Секретаріату Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти, Сергій КВІТ — голова Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти та Міністр освіти та науки України 2014-2016, Оксана БІЛОУС — заступник голови ГЕР 10 «Природничі науки» у НАЗЯВО, Костянтин АГАФОНОВ — голова правління УАС, член галузевої експертної ради з галузі знань 22 «Охорона здоров'я» у НАЗЯВО, Тарас ТИМОЧКО — координатор проєкту SAIUP( Strengthening Academic Integrity in Ukraine).

Питання забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти, роль Національного агенства в імплементації змін у реформі вищої освіти, процедури затвердження і перегляду освітніх програм у системі внутрішнього забезпечення якості, роль студентів у внутрішній системі забезпеченні якості, академічної доброчесності як складової системи забезпечення якості вищої освіти були обговорені під час зустрічі.

Менеджер НЕО в Україні Жанна ТАЛАНОВА у своїй презентації «Розроблення освітніх програм: очікуванні результати навчання і компетентності, їх формування; стандарти вищої освіти та рамки кваліфікацій і їхня роль у розробленні освітніх програм» поділилася власним досвідом і напрацюваннями проєктів Еразмус+ з розвитку вищої освіти України.

Презентація Ж. ТАЛАНОВОЇ

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home