Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у kick-off meeting проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) Utterly (16-17.02.2021, online)

16-17 лютого 2021 року відбулася перша зустріч проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) Utterly «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання».

Учасниками зустрічі стали представники консорціуму проєкту з Львівського національного університету імені Івана Франка, Університету Вітовта Великого (Литва), Байройтського університету (Німеччина), Університету Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (Франція), Вроцлавського технічного університету (Польща), Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Луцького національного технічного університету, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Інституту вищої освіти НАПН України, Криворізького національного університету.


Представники університетів-партнерів познайомилися та презентували свої заклади іншим учасникам проєкту.

До зустрічі також долучилися Олег ШАРОВ (HERE team), Міністерство освіти і науки України, Юрій БАЛАНЮК, Національне агентство кваліфікацій, Світлана ШИТІКОВА та Жанна ТАЛАНОВА, Національний Еразмус+ офіс в Україні.

Представники НЕО в Україні узяли участь у дискусіях щодо цілей та термінів проєкту, реалізації проєкту відповідно до національних вимог та правил Програми Еразмус+, а також надали рекомендації щодо підготовки партнерської угоди, правил використання коштів гранту.

Координатор проєкту із Львівського національного університету імені Івана Франка, представив робочий план, було обговорено основні цілі та активності в межах реалізації проєкту UTTERLY, правила використання гранту, стратегію комунікації та план забезпечення якості результатів проєкту.

Під час зустрічі було створено та затверджено PMB (Project Management Board) — Раду з управління проєктом. Також, у ході зустрічі учасники проаналізували стратегію подальшої комунікації, план виконання поставлених задач та обговорили угоди про партнерство.

Підготовлено з використанням матеріалів

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home