Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Нарада партнерів проекту Європейської Комісії PDF
13 квітня 2007 р.
Відбулася нарада партнерів проекту Європейської Комісії «Справедливе оцінювання. Дистанційна мережа для вчителів» з підготовки симпозіуму «Вдосконалення і підтримка практики педагогічного оцінювання: вітчизняний та європейський досвід».
 
Конференція Національної Школи Уряду PDF

27 березня 2007 р.
Директор Інституту лідерства, інновацій та розвитку Світлана Калашнікова взяла участь у Конференції Національної Школи Уряду «Реформа державної служби 2007: Державні послуги 21 століття – досвід з передової лінії» (Лондон, Велика Британія).

newnsglogo

 
Відеоконференція Інституту Світового банку PDF
15 березня 2007 р.
Відбулася відеоконференція Інституту Світового банку «Майбутні лідери про партнерство у боротьбі з корупцією та розвиток врядування» у межах Навчальної мережі глобального розвитку. Деталі конференції та веб-трансляція: http://www.improvinggovernance.be
 


Сторінка 177 з 182

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home