Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Facebook Live “Програма ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр.: підтримка української освіти, молоді та спорту на час воєнного стану” (13.10.2022 р.)

13 жовтня 2022 р. в межах #ErasmusDays2022 Національний Еразмус+ офіс в Україні провели Facebook Live “Програма ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр.: Підтримка Української Освіти, Молоді Та Спорту На Час Воєнного Стану”. Протягом доби відеотрансляцію переглянуло понад 400 користувачів мережі Facebook.

Детальніше...
 
Єврокомісія запустила програму підтримки українських науковців

Європейська комісія оголосила початок конкурсу на участь у програмі MSCA4Ukraine (Marie Skłodowska-Curie Actions for Ukraine) – стипендіальній програмі для українських науковців, які були змушені покинути домівки через війну.

Детальніше...
 
Facebook-live «Підтримка тимчасово переміщених студентів та учнів з України в школах і закладах освіти у Європі» (29.09.2022 р.)

29 вересня 2022 р. Eurydice за участі Національного Еразмус+ офісу в Україні провели Facebook-live щодо підтримки тимчасово переміщених студентів та учнів з України в школах і закладах освіти у Європі. Захід відбувся за результатами опублікованих звітів Eurydice: Supporting refugee learners from Ukraine in schools in Europe 2022 та Supporting refugee learners from Ukraine in higher education in Europe 2022. Автори двох звітів разом із Національним Еразмус+ офісом в Україні обговорили отримані результати та актуальні виклики.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 182

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home