Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Вебінар "Болонський процес та міжнародна академічна мобільність" - презентації (25.11.2020р.)

25 листопада 2020 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні, Національна команда експертів з реформування вищої освіти (проєкт ЄС), Інститут лідерства, інновацій та розвитку провели вебінар з питань впровадження міжнародної академічної мобільності та визнання, на основі інструментів Болонського процесу задля розвитку інтернаціоналізації і забезпечення якості вищої освіти.

Вебінар проведено на виконання проєкту ЄС Еразмус+ FaBoTo – Facilitating the use of Bologna tools for higher education institutions and quality assurance organisations за участі Національного агентства Еразмус+ Нідерландів, Національної команди Болонських експертів Нідерландів та представників нідерландських університетів, Національної команди експертів з реформування вищої освіти та українських університетів.

Під час заходу учасники матимуть можливість поставити запитання нідерландським та українським експертам у чаті.

Коли? 25 листопада 2020 р. у режимі онлайн.

Реєстрація учасників: 13.30 – 14.00.

Тривалість: 14.00 – 16.30.

Для кого? Еразмус+ координатори, відділи міжнародного співробітництва, відділи мобільності, науково-педагогічні працівники, адміністративний персонал, студенти, представники Міністерства освіти і науки України, ENIC/NARIC Center, Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти, Національного агентства кваліфікацій.

ПРОГРАМА заходу - за посиланням тут.

Шановні учасники! Через технічні складнощі ми не змогли приєднати до он-лайну всіх зареєстрованих. Проте, ми плануємо розмістити відео-запис та матеріали заходу протягом декількох днів. Просимо вибачення! Дякуємо за розуміння!

До кого звертатись? Олена Литовченко, адміністратор проєкту в Україні, е-пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Довідково, інформація про проєкт FaBoTo+ - за посиланням тут.

Презентації доповідачів:

  • Поточний стан реалізації Болонського процесу у Нідерландах, Роберт Вагенаар, член команди Болонських експертів Нідерландів, Директор Міжнародної академії тюнінгу, професор історії та політики вищої освіти Університету Гронінгену - за посиланням тут.
  • Поточний стан Болонсього процесу в Україні, Олег Шаров, Міністерство освіти і науки України, HERE - Ukraine - за посиланням
  • Проблеми визнання, Роберт Вагенаар, член команди Болонських експертів Нідерландів, Директор Міжнародної академії тюнінгу, професор історії та політики вищої освіти Університету Гронінгену - за посиланням тут.
  • Практичні аспекти реалізації Болонського процесу, Інге Брокман, Радник з питань політики та аналітичної роботи, член команди Болонських експертів Нідерландів, Університет Твенте - за посиланням тут.
  • Досвід України, Ірина Золотарьова, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, HERE-Ukraine - за посиланням тут.
  • Досвід України, Оксана Краєвська, Львівський національний університет імені Івана Франка - за посиланням тут.
  • Досвід України, Костянтин Кириченко, Сумський державний університет - за посиланням тут.
  • Болонський процес очима експертів - за посиланням тут.

Корисні матеріали для підготовки до вебінару:

Щиро дякуємо доповідачам та учасникам!

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home