Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація Еразмус+ для кадетів Військового інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (24.06.2019, м. Київ)

24 червня 2019 р. у Військовому інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено презентацію щодо можливостей з міжнародної кредитної мобільності Еразмус+. До заходу приєдналось понад 800 кадетів інституту, що отримали можливість поїхати на короткострокову мобільність до європейських університетів-партнерів.

Під час заходу кадетам було представлено загальну структуру Програми Еразмус+, ключові напрями та особливості участі. В рамках виграного гранту для Інституту, було висвітлено покрокову інструкцію як взяти участь, який пакет документів готувати, як відбувається процес перезарахування кредитів та, власне, яка буде траєкторія мобільності.

Додатково, для представників міжнародного відділу було надано рекомендації щодо правил реалізації проектів з міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ щодо відкритого конкурсу, відбору кандидатів, організації самої мобільності та підготовки відповідних документів.

Інформація на сайті організаторів за посиланням.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home