Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Зустріч з Національний агентством Еразмус+ у Литві (17.06.19, м. Вільнюс, Литва)

17 червня 2019 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні в рамках відрядження провели робочу зустріч з командою Національного Агентства Еразмус+ в Литві. Зокрема зустріч з колегами ставила на меті вивчення досвіду та посилення співпраці з потенційними організаціями від України в рамках останнього конкурсу Програми.

Відповідно до цілей зустрічі, також було проведено 2 зустрічі:

  • з представниками університету Миколоса Ромеріса та учасниками КА1 з України;
  • з представниками інших литовських університетів, що зацікавлені у плідній співпраці з українськими ЗВО.

В рамках 1-ої зустрічі було проведено презентацію щодо результатів конкурсів 2014-2018 р. Еразмус+ в Україні, а також було представлено законодавчу базу, успішні кейси та виклики в питаннях впровадження проектів з міжнародної кредитної мобільності. Додатково, було проведено спілкування з учасниками мобільностей: студентки від України та викладач, який завітав до київського університету. В результаті спілкування, було висвітлено особливості співпраці між литовськими та українськими університетами.
В рамках другої частини заходу, було проведено зустріч з 10-ма представниками університетів Литви, що зацікавлені у розбудові партнерств з українськими ЗВО.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home