Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація Еразмус+ в рамках "День кар'єри ЄС: Черкаси" (23.05.2019)

23 травня 2019 року уперше в м. Черкаси Представництвом Європейського Союзу в Україні та Черкаським державним технологічним університетом за підтримки Національного Еразмус-офісу в Україні, Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради, Черкаського обласного центру зайнятості та Черкаського міського центру зайнятості було проведено День кар’єри ЄС.

Мета заходу – поширення інформації щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей для молоді в Черкасах та Черкаській області в контексті європейської інтеграції України.

В межах Дня кар’єри ЄС в м. Черкаси выдбулись:

  • 10:30 – 10:50 Відкриття заходу, вітальні слова
  • 10.30 – 13.30 Робота Ярмарку вакансій (Площа знань ЧДТУ)
  • 11:00 – 12:30 Панельна дискусія «Найкращі професії сьогодення: чому варто інвестувати час зараз» (ЧДТУ, 1 корпус, конференц-зал)
  • 11:00 – 12:30 Дискусійний майданчик «Дигіталізація в моїй професії: нові перспективи чи проблеми на ринку праці майбутнього?», німецько-українські зустрічі молоді „MEET UP!“ (ЧДТУ, 1 корпус, ауд. 804)
  • 13.00 – 15.00 Презентація спеціальностей ЧДТУ (Площа знань ЧДТУ)
  • 13:00 – 16:00 Тренінги:
  • 13.00-14.00 «Програма Еразмус+: особливості подачі документів та участі» (ЧДТУ, 1 корпус, конференц-зал)
  • 14.10-15.00 «Самопрезентація за європейськими стандартами: резюме, співбесіда, відео резюме, інтерв’ю» (ЧДТУ, 1 корпус, ауд. 909)
  • 15.10-16.00 «Робота твоєї мрії: мотивація та визначення напряму діяльності» (ЧДТУ, 1 корпус, ауд. 909)

Під час заходу присутні мали змогу дізнатися щодо світових/європейських трендів в питаннях професійних компетентностей; щодо задоволення попиту роботодавців у кваліфікованих кадрах; щодо можливостей навчання та стажування не лише в приватному секторі, а й на державній службі.

В рамках заходу також було проведено презентацію можливостей для студентів, випускників, працівників ЗВО та інших організщацій в рамках Програми ЄС Еразмус+. Менеджер НЕО в Україні Катерина Жданова зосередила свою увагу на ключових напрямах Програми: Академічна мобільність, Мобільність молоді, Проексти співпраці у сфері освіти та молоді, а також Жан Моне. Учасники отримали чіткі рекомендації та покрокові інструкції щодо участі в конкурсах та підготовки документів для досягнення успішних результатів!

Дякуємо всім учасникам за участь!

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home