Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація Еразмус+ в рамках "День кар'єри ЄС: Івано-Франківськ" (21.05.2019)

21 травня 2019 року в м. Івано-Франківськ Представництво Європейського Союзу в Україні за підтримки Національного Еразмус-офісу в Україні, місцевих бізнес представників та інших стейкхолдерів провели "День кар’єри ЄС".

Мета заходу – поширення інформації щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей для молоді в Черкасах та Черкаській області в контексті європейської інтеграції України. Дні кар’єри ЄС - це можливість поспілкуватися з потенційним роботодавцем та ознайомитися із світовими трендами у сфері праці. Фахівці, які щоденно займаються набором кадрів, розповідатимуть про те, як відповісти на складні питання під час співбесіди, на що рекрутери звертають увагу, які компетенції в даний час найактуальніші на ринку праці. Також можна дізнатися про обов’язки на обраній посаді та організаційну культуру компанії.

В рамках захоуд учасникам було презентовано:

  • Велика кількість пропозицій про роботу, стажування.
  • Безкоштовні тренінги.
  • Зустрічі з представниками європейських та великих українських компаній.
  • Панельні дискусії.

Цікавим та важливим для студентів захід став саме завдяки отриманню інформації щодо їх майбутнього працевлаштування, яка допоможе їм працевлаштуватись за фахом у майбутньому. А Європейські стандарти працевлаштування допоможуть отримати роботу не лише в ЄС, але й гідну посаду на українському ринку, який поступово переймає міжнародні вимоги до працівників.

Окрім цього, під час заходу студентам розповіли про особливості програми навчання та стажування за кордоном за програмою «Erasmus+», яка має допомогти покращити знання та навички, отримані у процесі навчання в університеті.

Серед запрошених гостів на «Дні кар’єри ЄС» був присутній і мер Івано-Франківська, який висловив сподівання, що студенти почнуть працювати для досягнення кар’єрних результатів вже зі студентської аудиторії: «Переконаний, що українець в Європі може бути не лише простим робітником, але й повністю реалізувати себе у професії» – зазначив він.

Довідкова інформація: «День кар’єри ЄС» проводиться в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

Матеріал підготовлено за допомогою: https://if.oblast.online/news/v-ivano-frankivsku-vidbuvsya-den-kar-yery-yes/

Дякуємо всім за участь!


 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home