Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу» (27.11.18, м. Київ)


46764810 1002819099888321 3498620753765466112 n

27 листопада 2018 р. у м. Київ відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу». Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут вищої освіти НАПН України, Національний Еразмус+ офіс в Україні, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України, Британська Рада в Україні спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Конференція була присвячена аналізу результатів і документів Конференції міністрів, відповідальних за освіту, яка відбулася у травні 2018 року у Парижі, зокрема Паризькій декларації та Звіту про імплементацію Болонського процесу, та обговоренню перспектив розвитку системи вищої освіти України у світлі тенденцій та пріоритетів розвитку Європейського простору вищої освіти.

У заході взяли участь понад 120 представників закладів вищої освіти України, наукових установ, громадських організацій, органів державної влади з Вінниці, Дніпра, Дрогобича, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Кременчука, Луцька, Одеси, Полтави, Тернополя, Умані, Харкова, Черкас, Чернівців.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися Леонід ГУБЕРСЬКИЙ, Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Саймон ВІЛЬЯМС, Директор Британської Ради в Україні, та Володимир ЛУГОВИЙ, Перший віце-президент НАПН України, Національний експерт з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+.

Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ представила пріоритети державної політики щодо розвитку вищої освіти України в контексті європейської інтеграції – якість вищої освіти, інтеграція до Європейського простору вищої освіти та Європейського простору досліджень, а також навчання впродовж життя. Міністр акцентувала увагу на можливостях підтримки освітніх реформ через міжнародні проекти, зокрема завдяки додатковим коштам у рамках Вікна для України Програми Еразмус+ на 2019 та 2020 роки. Звіт про імплементацію Болонського процесу «Європейський простір вищої освіти у 2018 році» та Звіт про тенденції навчання і викладання у Європейському просторі вищої освіти «Тренди 2018» представив розробник звітів Міхаел ГЕЙБЛ, TAM експерт, Керівник відділу політики з вищої освіти Європейської асоціації університетів, член Робочої групи супроводу Болонського процесу (BFUG).

Презентація Юрія РАШКЕВИЧА, Заступника Міністра освіти і науки України, Національного експерта з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ була присвячена ключовим параметрам вищої освіти України та їх позиціюванню на загальноєвропейському ландшафті, ступеням і кваліфікаціям вищої освіти та їх визнанню. Президент Української асоціації студентів Лідія ФЕСЕНКО презентувала погляд студентів на досягнення і виклики Болонського процесу.

ПРОГРАМА Конференції: англійська та українська версія

Презентації:

ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ - Лілія ГРИНЕВИЧ

ВИЩА ОСВІТА УКРАЇНИ: КЛЮЧОВІ ПАРАМЕТРИ ТА ПОЗИЦІОНУВАННЯ В ЄПВО - Юрій РАШКЕВИЧ

OVERVIEW OF RECENT BOLOGNA DEVELOPMENTS: IMPLEMENTATION REPORT&PARIS COMMUNIQUE - Michael GAEBEL

РОЗВИТОК ЄПВО: ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ - Світлана КАЛАШНІКОВА

Корисні матеріали:

PARIS COMMUNIQUÉ PARIS, 25th May 2018

PARIS COMMUNIQUÉ PARIS, 25th May 2018 - англійською і українською мовами

4 Додатки англійською мовою: http://www.ehea2018.paris/

Додаток I - Peer Support

Додаток II - Belarus Strategy

Додаток III - Рамка кваліфікацій

Додаток IV - Додаток до диплома

Bologna Policy Forum Statement

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home