Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація Програми ЄС Еразмус+: Вища освіта та Молодь (9.02.2019, м. Житомир)

9 лютого 2018 р. в м. Житомир відбулась презентація Програми ЄС Еразмус+ з індивідуальних та організаційних можливостей у сфері вищої освіти та молоді. Захід було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Презентацію відвідало близько 50-ти учасників, зокрема: представники студентських рад, працівники університетів, громадські та приватні організації, що зацікавлені у проектах з вищої освіти та молоді.

Менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні - Катерина Жданова, провела загальну презентацію Програми ЄС Еразмус+, представивши ключові напрями у сферах вищої освіти, молоді та спорту. Спікер зосередила увагу на індивідуальних та організаційних можливостях в рамках Програми: участь та розробка проектів з мобільності (академічна та молодіжна), розбудова проектів співпраці між організаціями з ЄС та України, співпраця з Національною командою експертів з реформування вищої освіти та можливості проектів Жан Моне.

Презентація (завантажити) щодо організаційних та індивідуальних можливостей Програми ЄС Еразмус+.

В кінці заходу учасники мало змогу індивідуально проконсультуватись та отримати вичерпні відповіді щодо приєднання до спільноти Еразмус+.

Інформація на сайті Житомирської міської ради за посиланням.


 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home