Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Інформаційний день Програми ЄС Еразмус+ (19.04.18, м. Харків)


trening

19 квітня 2018 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Харківською обласною державною адміністрацією, Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна для представників вищих навчальних закладів, викладачів, науковців та практиків, керівників організацій, менеджерів/керівників проектів урядових та неурядових організацій, представників Рад молодих вчених, студентських та молодіжних громадських організацій провели ERASMUS+ INFODAY.

Детальніше...
 
Презентація Програми Еразмус+ в рамках "Дні Кар’єри ЄС" та "Ярмарка вакансій" (11.04.18, м. Одеса)


0001

Представництво ЄС в Україні спільно з Одеським національним економічним університетом 11 квітня 2018 провели Дні Кар’єри ЄС. Організаторами заходу є Інформаційний Центр ЄС ОНЕУ у партнерстві з Відділом маркетингу та зв’язків з роботодавцями.

День Кар’єри ЄС та Ярмарка вакансій - це заходи, що мають на меті поширити інформацію про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у Європейському просторі! Завдяки Дню Кар’єри ЄС та Ярмарці вакансій десятки компаній та організацій представлять свою діяльність, Ви зможете отримати корисні поради щодо працевлаштування в Україні та за кордоном, отримаєте професійні консультації для успішного отримання бажаної роботи, ознайомитися з можливостями отримання міжнародних грантів та можливостями участі у міжнародних проектах Програм ЕРАЗМУС+ та «Креативна Європа»!

Детальніше...
 
Інфодень Програми ЄС Еразмус+ у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка (28.03.18, м. Полтава)


20180330123823

29 березня 2018 р. в рамках Тижня міжнародних академічних можливостей у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбувся ERASMUS+ INFODAY. Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA), Міністерством освіти і науки України в співпраці з Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка.

В заході взяло участь понад 45 представників Полтавського національного педагоігчного університету імені В. Г. Короленка, а також представники закладів вищої освіти м. Полтава та Комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради.

Детальніше...
 


Сторінка 18 з 74

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home