Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація Програми Еразмус+ в рамках «Дні Кар’єри ЄС» та «Ярмарка вакансій» (24.04.18, м. Маріуполь)


IMG 0112

24 квітня 2018 р. в Маріупольському державному університеті (м. Маріуполь) було презентацію індивідуальних можливостей Програми Еразмус+ рамках «Дні Кар’єри ЄС» та «Ярмарка вакансій».

Захід було присвячено індивідуальним можливостям в рамках програм ЄС з метою подальшого якісного працевлаштування. Захід відвідало над 150 студентів, викладачів ЗВО, представників наукових установ та громадських організацій, а також понад 20 представників сфері бізнесу.

Детальніше...
 
Інфосесія щодо індивідуальних можливостей Програми ЄС Еразмус+ (19.04.18, м. Чернігів)


30429222 10214296024585919 251052606 n

19 квітня 2018 р. в Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка було проведено Інформаційну сесію Програми ЄС Еразмус+. Інформаційний день складався з двох заходів для різних цільових аудиторій, задля промоції та залучення більшої кількості студентів, молоді та працівників ЗВО та інших організацій до конкурсів Програми Еразмус+ в м. Чернігів.

ПРОГРАМА заходу

Спікерами заходу виступили представники команди Національного Еразмус+ офісу в Україні Катерина ЖДАНОВА та Вероніка ТКАЧЕНКО. Учасникам заходу було представлено загальну структуру Програми Еразмус+, зокрема у сфері вищої освіти та молоді, ключові напрями КА1, КА2 та Жан Моне. Спікери надали чіткі рекомендації щодо індивідуальної участі з отримання гранту на обмін, навчання, стажування, викладання та волонтерство.

Детальніше...
 
Презентація Програми Еразмус+ в рамках «Дні Кар’єри ЄС» та «Ярмарка вакансій» (17.04.18, м. Вінниця)


1524829449

17 квітня 2018 р. Представництво ЄС спільно з Інформаційним центром ЄС Донецького національного університету імені Василя Стуса провели «Дні кар’єри ЄС». Захід було присвячено індивідуальним можливостям в рамках програм ЄС з метою подальшого якісного працевлаштування. Захід було присвячено індивідуальним можливостям в рамках програм ЄС з метою подальшого якісного працевлаштування. Захід відвідало понад 200 студентів та працівників закладів вищої освіти м. Вінниця.

Детальніше...
 


Сторінка 17 з 74

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home