Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Скайп-презентація для Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (07.09.18, Київ-Миколаїв)

7 вересня 2018 р. представниками НЕО в Україні здійснено організацію та супровід скайп-презентації з Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв щодо можливостей програми ЄС Еразмус+. У заході узяли участь близько 20 представників університету.

Менеджер НЕО в Україні Петро КРАЙНІК презентував Програму ЄС Еразмус+, а саме напрям Жан Моне. Учасники отримали вичерпні знання щодо можливостей напряму Жан Моне та його користі для учасників (окремих залучених осіб та організацій), цілей напряму, видів проектів та особливостей кожного виду діяльності в межах Жан Моне. Спікер навів приклади подібних проектів за кордоном, розповів про особливості підготовки якісного проекту, заповнення аплікаційних форм та додатків відповідно до типу проекту.

 
Науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні» (26.06.18, м. Полтава)


puet 1

26 червня 2018 р. у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка спільно з Українським державним центром міжнародної освіти Міністерства освіти і науки України відбувся науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні».

Участь у семінарі взяли більше 60 учасників: директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена ШАПОВАЛОВА, заступник начальника міграційної служби України в Полтавській області Микола ЯКИМЕНКО, ректор ПолтНТУ, професор Володимир ОНИЩЕНКО, представники закладів освіти Харкова, Черкас, Херсону та Полтавського регіону, а також іноземні студенти ПолтНТУ.

Детальніше...
 
У СумДУ обговорили питання забезпечення якості освіти в Україні на основі європейських стандартів та рекомендацій (13-15.06.18, м. Суми)


2

З 13 по 15 червня 2018 р. в Сумському державному університеті відбувся міжнародний семінар в рамках грантового проекту «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE) програми ЄС Еразмус+. Темою для обговорення стало питання розбудови внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Участь у заході взяли представники Київського національного університету ім.Т.Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Бердянського державного педагогічного університету, Хмельницького національного університету, Української асоціації студентського самоврядування, Інституту вищої освіти НАПН України, Національного Еразмус+ офісу, а також європейський координатор проекту QUAERE - проф. Маріуш Мазуркевич (Технологічний Університет м. Вроцлав, Польща).

Детальніше...
 


Сторінка 15 з 76

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home