Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Круглий стіл щодо обговорення освітньо-професійної програми «Інформаційні управляючі системи і технології (за галузями)» (09.04.2020, on-line)

9 квітня 2020 року відбувся круглий стіл щодо обговорення освітньо-професійної програми «Інформаційні управляючі системи і технології (за галузями)» в рамках проведення засідання кафедри інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем за участю стейкхолдерів.

Захід організовано Навчально-науковим інститутом інформаційних технологій Університету Державної Фіскальної Служби України.

Детальніше...
 
Zoom-вебінар на тему «Впровадження проєктів Жан Моне в умовах пандемії COVID-19» (08.04.20)

8 квітня 2020 р. Українська Асоціація Європейських Студій спільно з Національним Еразмус+ Офісом в Україні провели вебінарна тему «Впровадження проєктів Жан Моне в умовах пандемії COVID-19». Мета заходу полягала в обговоренні досвіду управління і фінансового менеджменту проєктів Еразмус+: Жан Моне.

До Zoom-вебінару долучилось понад 15 представників-координаторів проєктів Жан Моне з різних регіонів України.

Детальніше...
 
Facebook-вебінар на тему «Проєкти з академічної мобільності Еразмус+: рекомендації на час карантину» (для команд діючих проєктів)» (07.04.20 р.)

7 квітня 2020 р. команда Національного Еразмус+ офісу в України провели Facebook-вебінар на тему «Проєкти з академічної мобільності Еразмус+: рекомендації на час карантину» з метою надати поради та інструкції командам університетів, які реалізують проєкти Еразмус+ з академічної мобільності та безпосередньо учасниками мобільності, як діяти в можливих проблемних ситуаціях у період COVID пандемії у відповідності до європейських та українських реалій, спираючись на рекомендації Європейської Комісії та Національних агентств Еразмус+ у країнах-членах Програми Еразмус+.

Детальніше...
 


Сторінка 15 з 98

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home