Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у заходах в рамках проекту КА2:CBHE WARN (19.02.2020, м. Київ)
19-20 лютого 2020 року у Державному університеті інфраструктури та технологій відбувся семінар «Актуалізація проблематики і завдань проєкту ЄС» в рамках реалізації проєкту Еразмус+ WARN.
Детальніше...
 
Участь у 32 сесії EU Study Days (15.02.2020, м. Київ)
15 лютого 2020 р. у м. Київ відбулася 32 сесія Єврошколи для студентів з різних куточків України, в рамках якої відбулась презентація індивідуальних можливостей Програми Еразмус+ (вища освіта та молодь).

Захід відбувся у Національній академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...
 
Відкриття Центру новітніх освітніх технологій «USPU Ecosystem» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (14.02.2020, скайп Київ-Умань)
14 лютого 2020 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини урочисто відкрито інноваційний структурний підрозділ – Центр новітніх освітніх технологій «USPU Ecosystem», який створено на факультеті фізики, математики та інформатики.
Детальніше...
 


Сторінка 13 з 93

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home