Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали заходу «Гранти для проектів міжнародної співпраці: конкурси і рекомендації для успіху» (5.11.18, м. Київ)


5.11

5 листопада 2018 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ провели захід «Гранти для проектів міжнародної співпраці: конкурси і рекомендації для успіху». Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів. В заході взяло участь понад 260 представників закладів вищої освіти, міжнародних відділів, інших організацій (наукових установ, державні та приватні організації, громадських організацій та сфери бізнесу). з різних міст України.

Детальніше...
 
Міжнародний інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+, 5-9 листопада 2018 р., м. Київ - матеріали


InfoWeek 5 9.11 2

Шановна спільното Еразмус+!

З 5-9 листопда в Києві проведено Міжнародий тижндень Програми Європейського Союзу Еразмус+. Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Київським університетом імені Бориса Грінченка. Загалом захід відвідало більше 1000 учасників. Дякуємо всі партнерам та учасникам, запрошуємо до співпраці. Матеріали внизу.

Детальніше...
 
Студентам КНУ – про можливості Еразмус+ (20.11.18, м. Київ)

7498950471 768x513

19-20 листопада 2018 р. студенти (бакалаври, магістри та PhD) Київського національного університету імені Тарса Шевченка мали можливість поспілкуватися з представниками грантових програми в Україні, а також зі співробітниками тих підрозділів КНУ імені Тараса Шевченка, котрі опікуються в Університеті реалізацією можливостей із міжнародних обмінів. Проведення заходу відбулося з ініціативи представників відділу академічної мобільності Університету й студпарламенту КНУ.

Детальніше...
 


Сторінка 11 з 77

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home