Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Скайп-презентація Програми ЄС Еразмус+ у рамках тренінгу-семінару «Вікенд можливостей» (07.10.18, Київ-Одеса)

7 жовтня 2018 р. здійснено скайп-презентацію «Можливості впровадження інструменту інтернаціоналізації вищої освіти в межах проектів міжнародної співпраці програми Еразмус+» у рамках тренінгу-семінару «Вікенд можливостей» (сесія «Грантові можливості для переміщених ВНЗ, наукових установ, вчених\викладачів»).

Координатор НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА презентувала можливості в межах програми ЄС Еразмус+: міжнародна кредитна мобільність, проекти співпраці – розвиток потенціалу у сфері вищої освіти та у сфері розвитку молодіжної політики, проекти Жанна Моне – дослідження, викладання та обмін знаннями з Європейських студій. У заході узяли участь більше 30 представників ЗВО з регіонів.

 
Еразмус+ в стінах Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського (4.10.18, м. Київ)


20181004 foto erasmus 10

У рамках презентації в НМАУ ім. П.І. Чайковського програми ЄС «Еразмус+» 4 жовтня 201 8 р. відбулася зустріч студентів і викладачів з ректором Вищої консерваторії м. Віго (Іспанія) Естебаном ВАЛЬВЕРДЕ КОРРАЛЄСОМ та координатором Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проект ЄС) Світланою ШИТІКОВОЮ. Захід мав на меті презентувати Програму Європейського Союзу Еразмус+, зокрема індивідуальні можливості для студентів викладачів, а також провести зустріч з ректором Вищої консерваторії м. Віго (Іспанія), що став першим університетом для обміну.

Детальніше...
 
Інформаційна сесія про можливості Програми ЄС Еразмус+ (26.09.18, м. Хмельницький)


VT IA

26 вересня 2018 р. у м. Хмельницькому відбулася Інформаційна сесія про можливості Програми ЄС Еразмус+. Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні у співпраці з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. Представники НЕО ознайомили учасників з Програмою ЄС Еразмус+, її архітектурою, ключовими компонентами. Іванна АТАМАНЧУК зосередила увагу на можливостях Програми для організацій: підготовці проектів з міжнародної кредитної мобільності, спільних магістерських програм Еразмус Мундус (JMDs), проектів співпраці, Жан Моне та організації проектів з мобільності у сфері молоді. Вероніка ТКАЧЕНКО представила можливості Програми Еразмус+ для студентів та молоді: участь у міжнародній кредитній мобільності для навчання та волонтерства, а також навчання за магістерськими програмами.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 74

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home