Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Відеоматеріали Міжнародного інфодня конкурсів Партнерств співпраці у сферах освіти, професійної підготовки та молоді (31.01.2022)

31 січня 2022 р. відбувся Міжнародний інфодень для Партнерств співпраці конкурсів у сферах освіти, професійної підготовки та молоді, які подають Європейські неурядові організації (ENGO). Багато корисної інформації для потенційних учасників було презентовано з перших вуст від Європейської Комісії та Європейського виконавчого агентства з питань освіти і культури: про пріоритети, напрями, конкурси, як готувати успішні проєкти та багато іншого.

Детальніше...
 
Міжнародна конференція в межах проєкту CBHE «Медіація: Навчання та трансформація суспільства» (24-26.01.2022)

Що? Міжнародна конференція з розповсюдження результатів проєкту ЄС Erasmus+ з розбудови потенціалу вищої освіти «Медіація: Навчання та трансформація суспільства» (MEDIATS)

Детальніше...
 
Міжнародна Зимова Школа Жана Моне: Університет - Школі «Ефективний Екоменеджмент для Європейського Майбутнього України» (22.01.22 р.)

22 січня 2022 р., м. Київ / в он-лайн форматі на платформі Zoom було проведено Міжнародну Зимову Школу Жана Моне: Університет - Школі «Ефективний Екоменеджмент для Європейського Майбутнього України».

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 158

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home