Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
У СумДУ обговорили питання забезпечення якості освіти в Україні на основі європейських стандартів та рекомендацій (13-15.06.18, м. Суми)


2

З 13 по 15 червня 2018 р. в Сумському державному університеті відбувся міжнародний семінар в рамках грантового проекту «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE) програми ЄС Еразмус+. Темою для обговорення стало питання розбудови внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Участь у заході взяли представники Київського національного університету ім.Т.Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Бердянського державного педагогічного університету, Хмельницького національного університету, Української асоціації студентського самоврядування, Інституту вищої освіти НАПН України, Національного Еразмус+ офісу, а також європейський координатор проекту QUAERE - проф. Маріуш Мазуркевич (Технологічний Університет м. Вроцлав, Польща).

Детальніше...
 
Науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні» (26.06.18, м. Полтава)


puet 1

26 червня 2018 р. у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка спільно з Українським державним центром міжнародної освіти Міністерства освіти і науки України відбувся науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні».

Участь у семінарі взяли більше 60 учасників: директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена ШАПОВАЛОВА, заступник начальника міграційної служби України в Полтавській області Микола ЯКИМЕНКО, ректор ПолтНТУ, професор Володимир ОНИЩЕНКО, представники закладів освіти Харкова, Черкас, Херсону та Полтавського регіону, а також іноземні студенти ПолтНТУ.

Детальніше...
 
Можливості від ЄС: ярмарок програм та проектів (30.05.18, м. Київ)


ErasmusPlusPhoto

30 травня 2018 р. Представництво ЄС в Україні провело «Ярмарку можливостей від ЄС», залучивши до презентації Команду Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Семінар орієнтований на громадські організації та усіх тих, хто має донорську підтримку в рамках своїх проектів, зокрема європейську.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 71

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home