Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Круглий стіл PDF

29 жовтня 2008 року. Інститут лідерства, інновацій та розвитку у співпраці з Київським міським педагогічним університетом імені Б.Д.Грінченка за консультаційної підтримки Конфедерації роботодавців України у межах проекту програми малих грантів Посольства Королівства Нідерландів в Україні МАТРА КАП провели круглий стіл «Соціальний діалог як інструмент формування корпоративної політики сучасних підприємств України».
Круглий  стіл – заключний захід в межах реалізації проекту «Соціальний діалог як інструмент формування корпоративної політики сучасних підприємств України».
Метою круглого столу були презентація результатів проекту та обговорення учасниками особливостей соціального діалогу і соціальної політики на сучасних підприємствах України.

Детальніше...
 
Семінар центрів НМГР PDF

3-6 червня 2008 р. Семінар для центрів регіону Євразія Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку. Обговорено питання Глобального та регіонального управління мережею, розглянуто ключові документи. Обрано Секретаріат НМГР Євразія – IDLO філіал НМГР в Італії.

 
Міст між людьми PDF

26-29 травня 2008 р. Візит Президента Благодійного Фонду «The People Bridge Charitable Foundation» Бетті Стейнхауер до України. Обговорення ключових питань співпраці з українськими навчальними закладами.

 


Сторінка 83 з 98

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home