Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Запрошуємо долучитись до Facebook-вебінару на тему «Національна команда експертів з реформування вищої освіти Еразмус+: нові знання та можливості у модернізації освітніх програм закладу вищої освіти»

Шановна спільнота Еразмус+!

Запрошуємо Вас долучитись до наступного Facebook-вебінару від команди Національного Еразмус+ офісу на тему «Національна команда експертів з реформування вищої освіти Еразмус+: нові знання та можливості у модернізації освітніх програм закладу вищої освіти».

Детальніше...
 
Facebook-вебінар «Жан Моне: обов’язкові кроки після перемоги та рекомендації щодо подальшої реалізації» (для переможців 2020 р.)(21.04.20)


21 квітня 2020 року команда Національного Еразмус+ офісу в України провели Facebook-вебінар «Жан Моне: обов’язкові кроки після перемоги та рекомендації щодо подальшої реалізації» (для переможців 2020 р.) з метою надати поради та інструкції командам університетів, які впроваджуватимуть проєкти Еразмус+ Жан Моне у 2020 році.

Детальніше...
 
Скайп-зустріч в рамках проєкту Erasmus+ Pagoste (21.04.2020, on-line)

21 квітня 2020 року відбулась скайп-зустріч в рамках проєкту Erasmus+ Pagoste «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні».

У заході узяли участь 15 виконавців проєкту Erasmus+ Pagoste з ЗВО України та представник координатора проєкту з Німеччини.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 93

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home