Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Конкурси Програми Еразмус+: участь України в період війни

Шановні Еразмусівці!

Дякуємо що думаєте про майбутнє і підтримуєте сильний дух Еразмусівця!

Завершився конкурс напряму Жан Моне і маючи дуже велику спільноту в Україні та спільно проведеної роботи (дякуємо Петро Крайнік) з ще більшою кількістю Жан Моністів поточних і майбутніх, ми були переконані, що ви точно будете аплікувати і під час обстрілів! Так і сталось, всі живі, все добре, проте не всі змогли подати та були технічні збої з доступом до Інтернету чи на платформі.

А отже ми написали листа прохання до Європейського виконавчого агентства з питань освіти і культури,  перенести дедлайн чи відкрити окреме вікно для України, після війни.

Детальніше...
 
Solidarity from Erasmus+ Community/ Солідарність і взаємодопомога Спільноти Еразмус+
UA/EN
Дорога Родино Еразмусівців!
В цей тяжкий час війни, вся спільнота #ErasmusPlus об’єдналась в #ErasmusJointForces Community!
National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team, університети та інші партнери отримують величезну кількість листів підтримки та пропозицій конркретної допомоги від усіх Еразмусівців!
Щиро дякуємо за підтримку та солідарність всієї спільноти, ми відчуваємо Ваші сильні плечі поряд!
Детальніше...
 
Щодо виключення Російської Федерації з інституційних і міжурядових відносин

Команда національного Еразмус+ офісу в Україні повністю підтримує ініціативу Міністерства освіти і науки України!

Сьогодні, 1 березня 2022 року, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет звернувся до Групи супроводу Болонського процесу та ключових структур Європейського простору вищої освіти – Європейського реєстру забезпечення якості вищої освіти (EQAR), Європейської асоціації університетів (EUA), Європейської асоціації забезпечення якості вищої освіти (ENQA), Європейської асоціації закладів вищої освіти (EURASHE) та Мережі національних інформаційних центрів з академічного визнання та мобільності (ENIC-NARIC Networks), – щодо виключення Російської Федерації з інституційних і міжурядових відносин.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 158

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home