Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Тренінгова сесія Програми ЄС Еразмус+ за напрямом Жан Моне (16.01.19, м. Київ)

16 01

16 січня 2019 р. у Національному Еразмус+ офісі в Україні відбулася тренінгова сесія за напрямом Жан Моне.

Захід було організовано у співпраці з Центральним інститутом післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти НАПН України. До сесії долучилися 18 слухачів курсів підвищення кваліфікації Інституту – представників Національного авіаційного університету, Київського національного торговельно-економічного університету, Національного університету харчових технологій, Криворізького державного педагогічного університету, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Державного університету телекомунікацій, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

Детальніше...
 
Інформаційна сесія «Про можливості за програмою ЄС Еразмус+» (м. Львів, 13.12.18)


рипавыч

13 грудня 2018 р. у м. Львові відбулася презентація Програми ЄС Еразмус+ за її ключовими напрями діяльності КА1, КА2, Жан Моне. Організаторами заходу виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці із Інститутом регіональних досліджень імені М.І.Долішнього НАН України.

У заході узяли участь більше 50 представників закладів вищої освіти, наукових установ, громадських та молодіжних організацій Львова.

Детальніше...
 
VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу» (27.11.18, м. Київ)


46764810 1002819099888321 3498620753765466112 n

27 листопада 2018 р. у м. Київ відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу». Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут вищої освіти НАПН України, Національний Еразмус+ офіс в Україні, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України, Британська Рада в Україні спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Конференція була присвячена аналізу результатів і документів Конференції міністрів, відповідальних за освіту, яка відбулася у травні 2018 року у Парижі, зокрема Паризькій декларації та Звіту про імплементацію Болонського процесу, та обговоренню перспектив розвитку системи вищої освіти України у світлі тенденцій та пріоритетів розвитку Європейського простору вищої освіти.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 74

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home