Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали конференції «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ БОЛОНСЬКОГО ПРОЦЕСУ (08.11.2022, онлайн)

Національний Еразмус+ офіс в Україні, Національні експерти з реформування вищої освіти Програми Еразмус+ спільно з Інститутом вищої освіти НАПН та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка 8 листопада 2022 р. провели XІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ БОЛОНСЬКОГО ПРОЦЕСУ. Відновлення: виклики, підходи та інструменти».

Детальніше...
 
Вебінар для переможців конкурсів Еразмус Мундус 2022 р. (8.12.2022)

Переможці та виконавці проєктів спільних магістерських програм Еразмус Мундус, запрошуються до відкриття проєктів Програми ЄС Еразмус+ Напряму Еразмус Мундус.

Ви зможете дізнатись про деталі особливості впровадження проєктів.

Детальніше...
 
Інформаційний день про конкурси Еразмус Мундус для ЗВО (22.11.2022р.)

Якщо Ваш заклад вищої освіти чи організація зацікавлена розвивати спільні магістерські програми, створювати ї та впроваджувати, то запрошуємо Вас ознайомитись з матеріалами презентованими на Міжнародному інформаційному дні Програми ЄС Еразмус+ Напряму Еразмус Мундус.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 182

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home